Bursa Organizasyon Yemek Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

Yemek, insanın hayatına devam edebilmesi açısından son derece önemlidir. Ancak, modern toplumlarda insanlar için karınlarını doyurmak dışında, lezzet de önemli hale gelmektedir. Her kesimden insan için yemeğin lezzeti önemli bir kriterdir. Buna ek olarak, dünyada salgın hastalık gibi sorunların yaşanması hijyeni her zamankinden çok daha önemli bir konuma yükseltmiştir. Bu beklentiler, özellikle toplu yemek hizmetlerinde, ön plana çıkan ve müşteri tercihini etkileyen beklentilerdir. Biz, Bursa’da düğün, davet ve farklı organizasyonlar için toplu yemek yapan bir firmayız. Uzun yıllar boyunca birçok kişiye hizmet sunduk ve bu yıllar içerisinde kendimizi sürekli geliştirdik.

Lezzetli Toplu Yemek

Bir iş yerinde veya kalabalık organizasyon yemeklerinde, lezzet müşteri tercihini çok etkileyen bir faktördür. Kalabalıklar için yapılan yemeklerde lezzeti tutturmak gerçekten de çok zordur. Ancak biz, işinin ehli bir ekiple çalışıyor ve lezzetten asla taviz vermiyoruz. Bu sebeple, damak tadına önem veren çok sayıda kişi toplu yemek organizasyonları için firmamızı tercih ediyorlar.

Hijyenik Toplu Yemek

Hijyen, özellikle de gıda hijyeni çok önemli bir konudur. İçinden geçilen dönemde insanlar, haklı olarak hijyene her zamankinden fazla önem vermeye başlamışlardır. Biz, geniş bir mutfakta çalışıyoruz.

Bulaşık yıkanan yer ile yemek yapışan alan arasında ciddi bir mesafe var. Ayrıca, tuvaletler, yemek yaptığımız alana oldukça uzaktır. Bunlara ek olarak, mutfağımızı gün içinde üç defadan az olmamak kaydıyla temizliyoruz. Gerekli hijyen belgelerine sahip olan firmamız güven sağlamayı başarmıştır.

Bu sebeple, organizasyonuna temiz ve güvenilir yemek hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizleri tercih ediyorlar. Bununla beraber, sektörde müşteri memnuniyeti sağlamak adına insan unsurunun önemini asla es geçmiyoruz.

Uzman Personel

Yemek yapmak bir sanattır, biz bu bilinçle alanında yetkin ustalarla çalışıyoruz. Ustalarımız, her türlü yemeği gerektiği gibi yaparak, hünerlerini sergiliyorlar. Bunun yanında, mutfağımız nasıl gerekli hijyen belgelerine sahipse, çalışan personelimiz de gerekli olan belgelere sahiptirler. Tüm personellerimizin sağlık raporları vardır ve periyodik olarak yenilenmektedir.

Ayrıca, mutfakta hijyen amaçlı uyulması gereken kurallara tüm personelimiz harfiyen uymaktadır. Uzman personelimiz, kalabalıklar için yemeği kısa sürede yaptığı gibi, tıpkı bir ev yemeği lezzetini yakalamayı da başarıyor. Firmamıza sipariş veren müşterilerimiz, yemeklerin zamanında yetişeceğini ve son derece lezzetli olacağını biliyorlar.

Kimler Toplu Yemek Hizmeti Alıyorlar?

Bursa’da katkı sunduğumuz çok sayıda organizasyon vardır. Peki, kimler bizden toplu yemek hizmeti alıyor?

 • Düğün
 • Nişan-Kına
 • Sünnet
 • Doğum Günü
 • İş Toplantısı

Bunlar ve başka pek çok toplantı, davet için bizden yemek hizmeti alınabiliyor. Müşterimiz, bize davetli sayısını bildiriyor ve tarihi veriyor. Biz, en iyi malzemeyle, maksimum kaliteyi ve lezzeti yakalıyor, tam istenen tarihte, yemekleri müşterimize teslim ediyoruz. Bu türden bir organizasyonu olanlar, bizimle iletişime geçebilirler.

2 Yorumlar

 • Avatar
  Dilara
  Gönderildi
  11 Nisan 2023
  18:18 0Likes

  Merhabalar. Bursada 29 nisanda nişanım var, evde yapılacak. Karşı taraf uzun yoldan gelecek, o yüzden güzel ve lezzetli yemek ikram etmek istiyoruz. Fiyat bilgisi almam mümkün mü? Karşı taraf 20 kişi ama 35 kişilik fiyat alsam daha iyi olur 😊 Sanırım benim istediğim hizmet toplu yemek kategorisine giriyor, onun bilgisini özellikle alabilirsem sevinirim.

  Şimdiden teşekkürler,
  Sevgiler

  • Melek Yemek
   Melek Yemek
   Gönderildi
   11 Nisan 2023
   21:38 0Likes

   Dönüş yapılmıştır Dilara Hanım.
   Mutluluklar diliyoruz 🙂

Yorum bırak