Bursa Taşıma Yemek Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde, gerek zaman kısıtlılıkları gerek pek çok farklı sebepten dolayı dışarıdan yemek siparişi vermek oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Yalnız yaşayan insanlar ya da bütün gün çalışıp yemek yapmaya fırsat bulamayanlar için bu oldukça iyi bir seçenektir. Paket yemek alanındaki bu artış firmalar arasındaki rekabeti de arttırmıştır ve günümüzde paket yemek hizmetleri oldukça önem kazanmıştır.

Şirketimiz Melek Ev Yemekleri olarak kaliteyi ve hijyeni ön planda tutarak, gerekli denetimleri yapıp insan sağlığını gözeterek, müşteri taleplerine en hızlı şekilde dönüş yapmayı hedeflemekteyiz.

Melek Ev Yemekleri Olarak Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Bursa’nın her yerine sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemekler sunan bir firmayız. İstek, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda özel olarak hazırlanan yemekler, tarafımızca hızlı ve sıcak bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Yemek siparişlerinde, alanında uzman ekiplerle çalışan, özellikle ev yemekleri konusunda kendini geliştiren ve lezzeti ile ön plana çıkan bir hizmeti için Melek Ev Yemekleri firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bursa’da taşıma yemek hizmetleri alanında ön plana çıkan isimlerden biri olarak, kurulduğumuz günden bu yana gıda üretimi ve catering hizmetlerinde kendimizi geliştirmekteyiz. Bu alanda, uzman kadromuz ile profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan sağlıklı ve doğal yemekleri size ulaştırmaktayız. Ulusal ve Uluslararası Kalite standartlarını eksiksizce yerine getirerek, günlük yaklaşık 1000’i aşkın kişiye yemek dağıtımı sağlamaktayız.

Şirket olarak sunduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Paket yemek
 • Taşıma yemek
 • Özel organizasyonlar için paket yemek seçenekleri

Kurumsal Firmalar İçin Hizmet Seçenekleri

Bursa şehir genelinde, sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizle buluşmak isteyen müşteriler için paket yemek hizmeti ve catering sunuyoruz. Melek Ev Yemekleri olarak, kurumsal firmalar için de profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Şirketlerin öğle ve akşam yemekleri için catering hizmeti almak isteyen firmalara, en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sıcak yemek kutularında yemeklerin soğumasına engel olarak, organik malzemelerle müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz.

Melek Ev Yemeklerinin Paket Servis Avantajları Nelerdir?

Firmamızla çalışarak, paket yemek hizmeti alan kişiler için pek çok avantaj sağlamaktayız.

Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Paketleme esnasında hijyen kurallarına fazlasıyla dikkat etmekteyiz
 • Alanında uzman olan ekiplerimizle profesyonel bir hizmet sunmaktayız
 • Kişilerin taleplerini dikkate alarak yemekler hazırlamaktayız
 • Yemekler hazırlanırken derece sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız
 • Ev yemekleri ve ekmek arası gıdalar sunmaktayız
 • Yemek çeşitlilik oranı oldukça fazla
 • Yemekler sıcak ve lezzetli bir şekilde kısa sürede teslim edilmekte
 • Yemeklerin sıcak kalması için özel yemek kutuları ile teslim sağlanmakta
 • Yemeklerimiz tamamen organik
 • Paketleme tüm hijyen koşulları gözetilerek el değmeden yapılmaktadır

Tüm bunların yanı sıra hizmetlerimizin karşılığı olan ücretlerimizi yüksek tutmamaya ve bu sayede mümkün olduğunca herkese kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yorum bırak