Bursa Yerinde Yemek Üretim Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Melek Yemek olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun şekilde yemek hizmeti sunuyoruz. Genel olarak merkez mutfağımızda ürettiğimiz yemekleri taşıma usulüyle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Ancak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak şu yöntemlerden biri ile hizmet verilebilir:

 • Taşıma yemek
 • Paket yemek
 • Özel organizasyonlar için yemek
 • Yerinde üretim usulüyle yemek hizmeti

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti Nedir?

Kalabalık grupların bulunduğu iş yeri, okul, hastane gibi yerler için yerinde yemek hizmeti uygun olabilir. Müşterimizin yemek yapmak ve servis hizmetleri için uygun bir mutfak tahsis edebildiği durumlarda uzman personelimiz, yemek üretimi için gerekli olabilecek ekipmanlarımızla birlikte ulaşım sağlayarak yemekleri yerinde yapabilir.

Yerinde üretim hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla kendi endüstriyel mutfaklar için üretilmiş araç, gereç ve ekipmanlarımızı kullanmayı tercih ediyoruz. Yerinde üretim hizmetlerimizde değişen tek şey yemeğin bir uydu mutfakta yapılmasıdır. Hijyen, denetim, tadım gibi özellikler kendi mutfaklarımızda yaptığımız yemeklerle aynıdır.

Hangi Durumlarda Yerinde Üretim Tercih Edilir?

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre yerinde üretim yöntemi tercih edilebilir.

Yerinde üretimi gerektiren durumlar genellikle şunlar olabilir:

 • Yemeklerin kısa sürede yapılması gerekiyorsa taşıma için geçecek zamandan tasarruf etmek için yerinde üretim tercih edilebilir. Organizasyonun başarısı ve yemeklerin zamanında yetiştirilmesi için yerinde üretim ile önemli bir zaman kazanılır.
 • Hizmet verilecek kuruluş uzak bir yerdeyse ulaştırma sırasında yemeklerin soğuması ve kalitesinin düşmesi söz konusuysa, trafik gibi nedenlerle gecikme riski varsa yerinde üretim daha uygun olabilir. Böyle durumlarda biz uzman ekibimiz ve endüstriyel ekipmanlarımızla erken saatte uydu mutfakta bulunur ve çalışmalarımızı zamanında bitiririz.
 • Kalabalık bir organizasyon için yemek yapılacaksa iyi bir planlama yapılması ve hizmetin en iyi şekilde verilmesi için yerinde üretim doğru bir tercih olabilir.

Yerinde üretim, hizmetin en kaliteli şekilde verilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için uygulanır.

Yerinde Üretim Yapılacak Alanlarda Aranan Özellikler

Aslında kendi mutfaklarımızda olması gereken standartlarla aynı özelliklerin uydu mutfaklarda da olması gerekir. Firmamızın yemek üretimi merkez mutfaklar çok geniş ve donanımlıdır.

Müşterilerimizden aynı geniş alanı ve donanımı bekleyemesek de şu imkanların bulunması bizim daha iyi hizmet sağlayabilmemiz adına gereklidir:

 • Uzman ekibimizin rahat çalışabileceği genişlikte olmalıdır.
 • Bir mutfakta bulunması gereken koşullar sağlanmış olmalıdır.
 • Rahat kullanılabilecek bölüm ve istasyonlara ayrılmış olmalıdır.
 • Kazalara sebebiyet vermeyecek şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiş olmalıdır.
 • Gerekli hijyen sağlanmış olmalı ya da ekibimizin hijyen sağlamasına uygun olmalıdır.
 • Teknolojiye uygun endüstriyel mutfak araç ve gereçleri bulunmalı ya da bizim araç ve gereçlerimiz için uygun yer ve kullanım imkanları sağlanmış olmalıdır.

Bu şartlar sağlandığı takdirde deneyimli ve uzman ekibimiz ihtiyaç duyulacak araç ve gereçlerle birlikte uydu mutfaklarda hijyenik, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi zamanında yetiştirecektir.

Yorum bırak